Przedsiębiorca

Rozwijaj swoją firmę w Miłosławiu

Budowanie świadomości marki w lokalnej społeczności to świetny sposób na przyciągnięcie nowych firm. Rozważ sponsorowanie lub udział w wydarzeniu społecznościowym, aby podnieść swój profil biznesowy.
Przestrzeń
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE | Plany zagospodarowania przestrzennego
Strategia rozwoju
Strategia rozwoju Gminy Miłosław na lata 2016-2022
Działalność gospodarcza
Licencje | Dokumenty | Pozwolenia | Opłaty | Przepisy

Akty prawa miejscowego

Skontaktuj się z miejskim wydziałem zezwoleń na prowadzenie działalności, aby dowiedzieć się, jak uzyskać zezwolenie na prowadzenie działalnościco zasadniczo daje Ci prawo (oczywiście po uiszczeniu opłaty) do prowadzenia działalności gospodarczej w tym mieście. Kiedy składasz wniosek o licencję, wydział planowania miejskiego lub zagospodarowania przestrzennego sprawdzi, czy Twój obszar jest podzielony na strefy zgodnie z celem, do którego chcesz go używać, i czy jest wystarczająco dużo miejsc parkingowych, aby spełnić Twoje wymagania.
Feature Box Image
Rozkręć swój biznes.
Zobacz więcej interesujących cię dokumentów

Zacznij rozwój !

Istnieją przepisy mające na celu ochronę pracowników, bezpieczeństwa publicznego, przedsiębiorstw i inwestycji. Jednak nieefektywne lub niewystarczające przepisy mogą stłumić działalność gospodarczą i rozwój biznesu oraz wpłynąć na łatwość prowadzenia działalności.
Strategia
85%
Marketing
95%
Research
98%

Aktualności na stronie

Sprawdź co aktualnie dzieje się w Gminie Miłosław